Pro starší, ale i ty mladší

Náš hotel nabízí výborné stravování v naší stylové restauraci. Vybírat můžete z masa, ryb, bezmasých jídel, zeleniny i dětských porcí. Ceny v jídelním lístku jsou cenově přijatelné, samozřejmě formou polopenze a plné penze opět ušetříte. Wellness Šumava, to je nejen aktivní odpočinek, ale i dobře najezené bříško. To k pohodové dovolené zásadně patří!
V našem hotelu nabízíme nesčetné množství procedur od kosmetiky po modeláž nehtů a momentálně především horké novinky v podobě lymfodrenáže, což je vlastně odstranění celulitidy, oteklých nohou. Zrychlí metabolické procesy v těle a vyplaví tak toxické látky. Tyto masáže jsou populární zejména u žen, které chtějí mít dokonalou postavu bez pomerančové kůže. Wellness Šumava se zabývá i takovými lákavými kůrami.

Moderní procedury

Další horkou novinkou a hned velice oblíbenou se stala kryolipolýza. Je to vlastně další forma na tlumení vzniku celulitidy. Je to nechirurgická a neinvazivní metoda, která redukuje vznik podkožního tuku a potlačuje tak vznik celulitidy. Není to ovšem redukční kůra. I takové procedury wellness Šumava poskytuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup